Vernostná karta

S radosťou Vám predstavujeme náš unikátny vernostný program, ktorý Vám sprístupní množstvo aktívnych zliav v reštauráciách a v našich partnerských prevádzkach. 

 

Naše vernostné karty akceptuje väčšina pizzerií na Slovensku a zoznam partnerov pravidelne aktualizujeme a dopĺňame, aby sme Vám dopriali ešte viac možností a výhod.

 

             

 

Ako získať vernostnú kartu ?  

 

Našu vernostnú kartu získate jednoducho cez objednávkový formulár uvedený nižšie. Vyplňte formulár, objednajte si kartu a užívajte si výhody ešte dnes ! 

Virtuálna karta bude vo Vašom účte sprístupnená okamžite a fyzická karta Vám bude doručená do 3 pracovných dní. 

 

To všetko len za 3 € / mesačne alebo 12 € bez obmedzenia platnosti ! To znie fér, nie ? 

 

Kde sa dá vernostná karta uplatniť ?  

 

Kompletný zoznam prevádzok, v ktorých platí vernostná karta je dostupný v dokumente, ktorý Vám bude doručený prostredníctvom e-mailu. Zľavy viete jednoducho vyhľadávať na našej internetovej stránke. Pri každej pizzerií je informácia, či v nej platí naša vernostná karta a aká zľava Vás v danej prevádzke čaká. 

 

Aká je platnosť vernostnej karty ?  

 

Vernostná karta sa automaticky obnovuje každý mesiac, aby ste mali Vašu kartu vždy k dispozícii. 

V ponuke máme taktiež možnosť registrácie karty s neobmedzenou platnosťou. 

 

Vernostná karta ako DARČEK ? Samozrejme !  

 

Chcete obdarovať niekoho darčekom ktorý využije pravidelne ? Chcete svojim blízkym darovať niečo unikátne ? Darujte im našu vernostnú kartu ! V prípade Vášho záujmu Vám k nej pribalíme aj drobný darček, ktorý zaručenie každého poteší. 

 

Našli ste prevádzku, kde našu vernostnú kartu neakceptujú ? 

 

To je nám ľúto. Vieme to ale spoločne zmeniť ! Informujte nás o tom, my sa s danou reštauráciou skontaktujeme a v prípade úspešnej spolupráce Vám automaticky predĺžime platnosť Vašej vernostnej karty.

Pomôžme si navzájom.

 

Priemerne s nami ľudia ušetria takmer 500 € ročne ! 

 

Áno, je to tak. Priemerný užívateľ našej zľavy ušetrí až 500 € ročne s našimi výhodami a zľavami. Tak na čo ešte čakáte ? Pridajte sa do nášho vernostného programu aj vy a užívajte si všetky výhody ešte dnes ! 

 

Ste reštaurácia a máte záujem o spoluprácu s nami ? 

 

Teší nás, keď majú noví partneri záujem o spoluprácu s nami. Neváhajte nás kontaktovať pomocou tlačidla nižšie a spoločne preberieme možnosti spolupráce. 

 

Neváhajte a poďte do toho s nami, výhody už na Vás čakajú ! 

 

Vašu vernostnú kartu si viete zakúpiť v časti "nastavenia" v ľavej časti webstránky, alebo v ktoromkoľvek predajnom mieste. 

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu prostredníctvom tlačidla nižšie.