Pre reštaurácie

 

Kto sme ?

 

Portál Damepizzu.sk poskytuje a propaguje ZDARMA všetky reštaurácie na Slovensku, ktoré ponúkajú pizzu. Stovky reštaurácií / pizzerií so základnými informáciami a aktuálnymi ponukami. Tisíce milovníkov pizze si Vás nájdu ľahko a rýchlo.

 

 

Našli ste sa u nás ?

 

Našli ste si svoju reštauráciu v našom zozname a nikto Vás zatiaľ nekontaktoval ? Čoskoro sa tak stane. V prípade urýchlenia kontaktu nám napíšte. Zdarma Vám poskytneme administračnú stránku na editáciu Vašej reštaurácie. Vaše údaje si budete môcť skontrolovať, editovať a pridávať zaujímavé ponuky pre zákazníkov. info@damepizzu.sk

 

 

Chcete pridať svoju reštauráciu ?

 

Nenašli ste svoju reštauráciu ? Je nám ľúto, že sme na Vás zabudli no o pár hodín Vás už môžeme propagovať. Kontaktujte nás a dajte nám vedieť o vašej reštaurácii. Naši pracovníci Vás o pár hodín pridajú úplne zdarma a poskytnú Vám vašu administračnú stránku na editáciu vašej reštaurácie taktiež úplne zdarma. info@damepizzu.sk

 

 

Partnerské reštaurácie

 

Pre partnerské reštaurácie v ich administračnom rozhraní ponúkame aj platenú propagáciu, ktorá Vás zaradí na vrch zoznamu reštaurácií. Možnosť overiť si reštauráciu formou banneru na Vašom webe. Kompletné štatistiky zobrazení, návštev, volaní, zobrazení máp, profilu a mnoho iného.

 

 

Propagácia reštaurácie

 

Propagujte svoju reštauráciu v okolí 30 km a umiestňujte sa na vrchu zoznamu pre milióny milovníkov pizze na Slovensku. Počet propagovaných reštaurácii pre každú lokalitu je obmedzený.

 

 

Čo získate propagáciou ?

 

- zvýšenie popularity reštaurácie vo Vašom okolí aj na Slovensku

- prvé  miesta v zozname vo Vašej lokalite a okolí 30km

- prvé pozície na úvodnej stránke medzi stovkami reštaurácií

- tisíce návštev a videní Vašej reštaurácie

- stovky volaní a objednávok navyše z vašej reštaurácie

- celkové zvýšenie tržieb

- rezerváciu miesta na predĺženie propagácie

- prehľadné štatistiky uskutočnené cez náš web v čase propagácie (počet videní, počet návštev profilu, počet volaní, počet zobrazení ponuky na Vašom webe, počet zobrazení máp a iné..)

 

 

Cenník propagácií:

 

3 mesiace = 30€ (10€ / mesiac)

6 mesiacov = 54€ (9€ / mesiac) zľava 10%, ušetríte 6€

12 mesiacov = 96€ (8€ / mesiac) zľava 20%, ušetríte 24€

 

 

Neváhajte a kontaktujte nás

 

Email: robertooravec@gmail.com,  info@damepizzu.sk

Tel. číslo: 0915 112 232